ערבי שירה בציבור לצעירים

ערבי שירה בציבור לצעירים

 

שירה בציבור אומנם נקשרת בעיקר לדורות הקודמים , לאנשים "זקנים", אבל בתקופה האחרונה הפכה להיות פופולארית גם בקרב צעירים.

 

כולנו אוהבים שירים, וכולנו אוהבים לשיר את השירים האהובים עלינו, גם אם זה רק כאשר איש אינו בסביבה לשמוע אותנו מזייפים. לא פלא אם כן ששירה בציבור היא פופולארית כל כך, שכן היא מציעה לאנשים לשיר בקולי קולות בלי שיפוטיות מצד המשתתפים האחרים.

 

עד לפני זמן מה, שירה בציבור נחשבה להפעלה מאוד מיושנת, או בשפת הצעירים מאוד לא "מגניבה". הצעירים שבינינו קישרנו את השירה מהסוג הזה לאנשים מבוגרים, אולי ההורים שלנו ביניהם... אבל בתקופה האחרונה, מדובר בהפעלה שסוחפת אליה הרבה חבר'ה צעירים והיא כבר לא רק לדורות קודמים. היום, מדובר בהפעלה שמתאימה לכל הגילאים והיא דרך מצוינת להפיג את השעמום או לשדרג אירוע שמפיקים.

 

רשימת שירים – כל דור והטעם האישי שלו

לא משנה מי קהל היעד של שירה בציבור תמיד אפשר לבנות רשימת שירים שתתאים למשתתפים. כאשר מדובר בדור הצעיר , רשימת השירים יכולה לכלול שירים ישראלים שהם אוהבים, למשל של קובי פרץ, אייל גולן, סינרגיה ועוד. וכמובן שהרשימה יכולה לכלול גם שירים בלועזית, אם זו שפה שהמנחים מרגישים בנוח איתה.

 

מי המנחה שלכם?

כאשר מדובר בחבר'ה צעירים שמוזמנים לאירוע של שירה בציבור צריך מנחה שיכול להתחבר אליהם ולרגש אותם, מישהו שגם אם גילו מתקדם במקצת, הוא מכיר את הטרנדים של הצעירים, מכיר את ההעדפות שלהם ויכול להציע להם חוויה בלתי נשכחת.

 

ערבי שירה בציבור הם חוויה מרוממת, מגבשת ומשמחת , לכן היא מתאימה לערב גיבוש, מסיבת יום הולדת ולכל אירוע !

גלי במחרוזת שירים באנגלית גלי במחרוזת שירים עברית גלי במחרוזת שירים ספרדית
תמונות מהופעות

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום